فراخوان

1038
توسط : گلزارآبیز | تاریخ : 5 آذر 1393

با سلام و عرض ارادت و احترام خدمت بازدیدکننده های سایت آبیز خبر

امروز سخنی با شما بازدید کننده های عزیز و همشهری های دوست داشتنی دارم .نمی دانم از کجا شروع کنم می خواهم خلاصه بنویسم وآن اینکه سایت آبیز خبر با این تعداد بازدیدکننده مطالب اندکی دارد که آن هم با تلاش عزیزان دل زراعتگر و دروگر وعلی رضای ابراهیمی عزیز که گرفتار تحصیل است در حد بضاعتشان تقدیم شما علاقه مندان به موطن پدری می نمایند ومن به نوبه خود این را برای شما عاشقان سرو و دوست داران قلعه کوه و چلاسونه کم می بینم .استدعای من این است که هرچند مشغله های زندگی امروزی بسیار است اما تحصیلکردگان آبیزی ، صاحبان سخن ، معلمان خوش ذوق و تلاشگر خیلی بیشتر از مشغله های امروزی هستند . چرا نمی نویسید ؟ چرا حرف دلتان را نمی گویید ؟ چرا انشاء نمیکنید؟ همه شما هم هر روز این سایت را بازدید می کنید و مطمئنم خیلی حرفها برای گفتن دارید اما نمی دانم چرا با عزیزان زحمتکش سایت در میان نمی گذارید . من این قلیل مطالب را شایسته شما نمی دانم . همه باید دست به دست هم بدهیم تا این سایت هرروز به روز بماند و حرفی جدید برای گفتن داشته باشد . جعفر عزیز که همواره برای جمع آوری خبر می تازد و زراعتگر گل هم یکی مثل من و شما ست که سپاسگزارشیم . پس همت کنید و دستی به قلم شوید . شما بلند اوازه ترین هستید و آبیز سر فرازترین .                       گلزار آبیز


 باسلام وتشکرازهمکاری برادرعزیزمان "گلزارآبیز"که ما رادرارائه خدمت به همشهریان گرامی یاری می نمایند.آبیزباپیشینه ی تاریخی وفرهنگی کهن باید سایتی درخورشأن ومنزلتش داشته باشدواین میسرنمی شود جز باهمکاری وهمدلی شما بزرگواران .استفاده ازخرد جمعی زمینه های پیشرفت وارتقاءرافراهم می کند.مدیران سایت هرگونه همکاری رابادیده منت می پذیرندوآماده شنیدن نظرات پیشنهادات وانتقادات سازنده شما هستند.باشدکه گامی کوچک در ارائه خدمت به همشهریان گرامیمان برداشته باشیم.

باسپاس فراوان                   دروگر،زراعتگر،ابراهیمی

همچنین ببینید

مصاحبه با علیرضا ابراهیمی مدیر سابق سایت آبیز خبر


با توجه به اینکه آبیز خبر اولین پایگاه اطلاع رسانی برای آبیزی های ساکن در سایر

پاسخ به منتقدان بی نام

با احترام به بازدید کننده های سایت آبیز قبلا پاسخ کسانی که منتقد انتشار عکسهای متفرقه در سایت

انتقاد یک بازدید کننده به آبیز خبر

خدمت آقای دروگر عزیز و سایر گردانندگان این سایت سلام عرض میکنم. مدتی است که میخواهم در خصوص سایت

آبیز خبر موفق در معرفی آبیز و گامهای بلندش در رفع مشکلات

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما آبیز خبریهای عزیز و ارجمند و ضمن تشکر و قدر دانی از همه شما

مدیر سایت خبرگزاری آبیز عوض شد!

  در این مدت کوتاه که به بهانه امتحانات کم تر به سایت سر میزنم، فرصت خوبی هست که بیش تر به

نظرات کاربران

User Avatar
مطالب : 0
نظرات : 4459
مهران جانی در تاریخ : 6/09/1393 - 23:16
  • Like
  • 0

با عرض سلام و خدا قوت

 

بنده به عنوان طراح و نویسنده وبلاگ و سایت ها فرهنگی مختلف و معلم آینده به شما دوست عزیز یک توصیه دارم

تا زمانی که دید شما فقط بر آبیز باشه سایت پیشرفت نمیکنه زیاد به آمار بازدید که اینجا نوشته تکیه نکنید سایت شما محبوب است اما آمار واقعی از سایتتون میخاد داشته باشید از وب گذر امار گیر بزارید ... درسته اسپانسر آبیزی هستند و هزینه های مختلف سایت رو پرداخت می کنند اما همونطور که خود شما بهتر میدونید از سایت های محبوب شهرستان زیرکوه هستید اما تمرکز زیادتون روی آبیز هست مشکل دگ قالب وبلاگتون هست پسر داییم طراحی یا تغییرات دادن فکر کنم، اما اگر اسفدن نیوز یا نسیم قاین رو ببینید سبک قالب خبری اونصورت باشه ن به صورت تفریحی و لینک چت رومی که کار نمیکنه !

از اینا که بگذیریم مطلبی که درج میکنید با عکس های زیاد تو صفحه اول عکسی برای ادامه مطلب نمیزارید این یک ضعفه.....

 

امیدوارم از نظر من ناراحت نشده باشید چون انتقاداتی هست که به نظرم به پیشرفت شما کمک می کنه !

آبیزخبر:باسلام وتشکر ازپیشنهادات سازنده شما.معمولا هرروستایی الان برای خودش وبلاگی داردوبه ارائه اخبارواطلاعات مربوط به خودش می پردازد.آبیزخبرهم ازاسمش معلوم است اما آقای دروگر اخبارواطلاعات زیادی رو از شهرستان در سایت قرارمی دهندکه مختص به آبیزنیست .درموردقالب سایت درست می فرمائیداما ازقالب جدیدبازدیدکنندگان استقبال نکردندبنا شدقالب جدیدتغییراتی داده شود که آن هم هنوزانجام نشده .منتظرنظرات ،پیشنهادات وانتقادات شما هستیم .بدرود

 
User Avatar
مطالب : 0
نظرات : 193
علی عشقی نژاد در تاریخ : 8/09/1393 - 09:06
  • Like
  • 0
باسلام برتمامی دوستان عزیز.بنده بعنوان یک همشهری که در مرکز استان زندگی می کنم واخبار شبکه استان وروزنامه ها رامطالعه می کنم بدون هیچ گونه تعصب و جانبداری ازکسی بایدبگویم که احسنت بر گزارشگران منطقه ما.تاچند سال پیش کسی گزارش ونامی ازمنطقه ما نمی برد ولی اکنون در شبکه استان وروزنامه ها دوستان منطقه زیرکوه رابخوبی به مخاطبان شناسانده اند که جای تقدیر دارد وآقای دروگر برای خودش دراستان گزارشگر معروفی است.خیلی از حوادث زودتر از آنچه فکر کنید منتشر می شود. سایت آبیزخبر هم خوب است ولی به نظرم لینک بعضی از دوستان اضافی است واگر حذف شود بهتر است.ونکته دیگر اینکه بجای مطالب کم اهمیت بیاییم بعضی مشکلات رامطر ح وحل کنیم وبه نقد وبررسی موضوعاتی بپردازیم که بدرد همه بخورد وگره گشا باشد.تااینجا هم این سایت نمره قبولی را گرفته ولی وظیفه سنگینی داردکه انشاا...از عهده اش بر خواهد آمد.وبه برادرگلزار آبیزهم که دغدغه این سایت را دارند آفرین می گوییم.نظری بنویسیدنام شما :
ایمیل شما :
نظر شما :
کد امنیتی :
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید :
تصاویر برگزیده
آمار بازدید
امروز:2193
دیروز :1788
این هفته :3999
هفته گذشته :46
این ماه:2193
این سال :1637548
بازدید کل:4572960
امروز به :0 نظر کاربران پاسخ داده ایم.

آمارآنلاین :
کاربر آنلاین: (0)
مهمان آنلاین : (7)
موتورجستجوگر : (1)
درحال حاضر: 8 نفر درسایت حضور دارند